Rouška ERGONOMY

NA OBJEDNÁVKU

Rouška se stala nedílnou součástí našeho života. Ať už jako nutnost nebo prevence. Bavlněné roušky NEJSOU jednorázové a lze je používat po správné sterilizaci stále dokola a tím nezatěžovat životní prostředí (a ve výsledku i Vaši kapsu), jako je to v případě roušek jednorázových.

Velikost

Vzor

Doplňkový prodej

Cena: 
199
  Kč
  /  
8
  EUR

Počet kusů:

Speciální požadavky:


Kdo má vyřešenou zásobu, řeší design. Proto jsme vyladili roušky, které nejen splní funkčnost, ale stanou se doplňkem ke každodennímu používání. Je pouze na Vás, jak si vzhled roušky navrhnete. Roušky jsou dělané jako dvou vrstvé z látek se standardem OEKO-TEX 100. První vrstva je řešena z designové pleteniny, kterou si volíte a druhá vrstva a kapsa na filtr je z bavlněného plátna, které barevně sladíme (stejně jako tkanice). Do kapsy si můžete vkládat filtry* pro vyšší účinnost (filtry jsou stříhané na dospělou velikost roušky). Upevnění roušky jsme vyřešili pomocí bavlněných tkanic, které Vás netlačí přes uši, jako v případě použití gumiček a daleko jednodušeji vyřešíte "dotažení" a přilnutí roušky k obličeji. 

 

Materiál roušky: 100% bavlna (plátno), 95% bavlna + 5% elasten(pletenina)

Materiál tkanice: 100% bavlna

Rozměr roušky: cca 17x24 cm (dospělá), 15x20 cm (dětská)

Délka tkanice: cca 140 cm

Barva: dle konfigurace (detaily použitelných látek úplet/teplákovina ZDE)

Doba výroby a expedice: do 3 dnů od přijetí platby

Do speciálních požadavků u objednávky prosím u dětských roušek zadávejte věk a obvod hlavy (v případě setu).

* Materiál filtru: Netkaná textilie Termobond se skládá ze tří vrstev 100% polypropylenu + 100 polyamidu + 100% polyesteru, Běžně se používá v hygieně. Bezpečnost je potvrzena certifikátem OEKO-TEX - IW 00023IW.

Roušky je možné každodenně sterilizovat, vše naleznete ZDE